Courgette ravioli

Dit is zooooooooooooooooooo lekker dat ik dit wel moet delen… !!

Courgette ravioli met spinazie en ricotta. (ik mis helemaal geen pasta in dit gerecht en geloof me dit moet je even proberen… Laat me weten of je echt de pasta hierin mist of niet, oke?)

Ingrediënten:

  • 3 middelgrote courgettes op slides met een dunschiller of mandoline  (wanneer je over hebt , en dat heb je want ik kan niet tot op het einde snijden;… snij ik de rest in stukjes en de diepvries in om later in een soep te gebruiken)
  • ik kocht vandaag op de mark hier in Turkije spinazie en dat waren 2 bundeltjes die ik in dit gerecht gebruikte.. maar je bekijkt hoeveel je zelf wil gebruiken… (wees maar lekker gul met de groente)
  • potje ricotta kaas (250 g)
  • zakje parmezaanse kaas (100g )
  • 1 ei losgeklopt
  • zout, peper, lookpoeder
  • basilicum
  • en een tomatengroentensaus (ik maak dit altijd in een grote hoeveelheid, zo heb ik altijd saus bij de hand wanneer ik die wens)  dit kan ook een restje vegetarische bolognaisesaus zijn of een andere tomatensaus.
  • beetje mozarella geraspt als afwerking voor het bakken.

999999999999.jpg

Hoe ga je te werk:

  • meng de ricotta met ongeveer 70 g parmezaanse kaas, met de in stukjes gesneden spinazie en basilicum, het losgeklopte ei, peper en zout en een beetje lookpoeder

99999999.jpg

  • maak fijne plakjes met een dunschiller van de courgette en leg 2 of 3 plakjes verticaal en dan 2-3 plakjes horizontaal (dus op een kruis) . Leg in het midden een lepeltje van je ricotta-spinazie mengsel

 999999

  • Maak dan pakjes door de courgette dicht te vouwen

99999.jpg 9999

  • je legt ze in een ovenschaal naast elkaar en giet er de tomaten-groentensaus over.
  • Een beetje geraspte mozzarella eroverheen en 20- 30 minuutjes in de voorverwarmde oven op 220 graden

999.jpg

  • Bij het opdienen doe ik nog een beetje van de rest van de parmezaanse kaas erover.

99.jpg

Smakelijk… en laat je me weten of je hier iets mist??

One thought on “Courgette ravioli

  1. Pingback: Courgette ravioli – Beautyfulskin

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s